Het kostbare kader


Het kostbare kader Wat vinden de lezers van dit verhaal?
Index
Index
Verhaal
Formulier

Op deze pagina worden de meningen van de lezers over Het kostbare kader verzameld. U kunt zelf een bijdrage leveren aan de hier verzamelde commentaren via dit formulier.


Gemiddeld cijfer 6,78

Reactie no. 9
NaamTimothy Pareit
Leeftijd12
Cijfer9
Recensie'Suske en Lambik nemen deel aan de tour de France en bij toeval krijgt Lambik bij een verkeersongeval een wisselstuk voor zijn fiets dat eigenlijk iets totaal anders lijkt. 'Het is een goed concept en ook goed uitgewerkt. Dat Suske een etappe wint is inderdaad ongeloofwaardig. Toch gaat het verhaal niet alleen daarover maar ook over de sterke band die Suske en Wiske hebben. Tekeningen,verhaal, dialogen en verdere ontwikkelingen zijn zeer goed uitgewerkt en in tegenstelling tot anderen ga ik dit album wel goed beoordelen met een 9.
DatumSun Jul 15 13:12:12 2007

Reactie no. 8
NaamTim
Leeftijd15
Cijfer9
RecensieOnlangs heb ik dit album voor de (misschien wel) tiende keer uitgelezen en dus kwam ik op het idee om eens te kijken wat andere S&W-lezers ervan vonden. Tot mijn schrik zie ik dat 'Het Kostbare Kader' slechts een magere 6,14 gemiddeld staat op dit moment! En dat terwijl ik het een hele goede S&W vind!
Lambik en Suske nemen deel aan de Tour de France. Lambik ontdekt dat hij zeer goede resultaten levert als hij wijn samen met druivensuiker drinkt. Sidonia heeft ruzie met de anderen en besluit samen met Wiske te vertrekken. Suske en Wiske houden stiekem contact. Als Lambik en Suske willen beginnen aan hun eerste étape zorgt tante Sidonia dat ze voor een verrassing komen te staan...
Bandieten willen Lambik ontvoeren omdat hij, zonder het te weten, een buisje plutonium in zijn fiets heeft zitten. De manieren waarop zij Lambik proberen te kidnappen zijn erg leuk bedacht. Vooral op het einde wordt het verhaal erg spannend, als blijkt dat er behalve schurken ook geheim agenten in deze miserie verwikkeld zijn geraakt. En... wie is de man met het clownsmasker?
Volop spanning, mysterie, drama (komen Suske en Wiske weer bij elkaar? Draait tante Sidonia nog bij?) en humor dus. Ik heb wel één minpuntje: het is een beetje ongeloofwaardig dat Suske (een kind van 12, dat nog zelden gewielrend heeft en zeker nog nooit op professioneel niveau) een Touretappe wint...
DatumFri Aug 26 23:33:32 2005

Reactie no. 7
NaamIngrid
Leeftijd17
Cijfer6
RecensieRedelijk album. Alleen ik vind dit verhaal niet echt in de serie passen Lambik en Suske rijden ff een bergetappe in de tour de france en Suske wint dan ff de gele trui, dit kan gewoon niet.
Het verhaal spreekt me gewoon niet aan en ik vind het maar wat saai.
DatumFri Jul 15 10:59:16 2005

Reactie no. 6
Naamjippe van niel
E-mailbaviaanjp@hotmail.com
Leeftijd10
Cijfer6
Recensieeerst een 1,toen een 7 maar nu doe ik toch maar een 6.
mijn smaken veranderen wellus.dit is een album wat een gemiddelde voldoende wel waard is.het is leuk geschreven en wel mooie tekeningetjes die voor mij een 8 waard zijn(misschien nog een halve punt erbij).dit was tot nu toe mijn mening.
DatumThu May 5 09:24:33 2005

Reactie no. 5
Naam Arjan van der Jagt
E-mail arjanvanderjagt@quicknet.nl
Leeftijd 16
Cijfer 5
Recensie De meesten die mijn recensies lezen weten inmiddels wel dat ik geen liefhebber ben van de nieuwere verhalen. Zo ook deze niet. Het is te slap, geen échte Suske en Wiske. Voor menig ander strip zou ik het wel een voldoende geven maar dit vind ik Suske en Wiske onwaardig.
Datum Thu Oct  7 19:04:27 2004

Reactie no. 4
Naam Peter Hoekstra
E-mail p.hoekstra@chello.nl
Leeftijd 24
Cijfer 4
Recensie Tja, voor mij was deze strip al een voorbeeld dat S&W de verkeerde kant opging. Een bij elkaar geraapt vertellinkje over de tour. Waar is het avontuur? Nee, Lambik gaat maar eens de tour rijden en wint uiteraard een paar etapes. Uhuh, totaal ongeloofwaardig en dan Prof Barabas als trainer? Waar is de verstrooide prof die altijd in zijn lab aan het werk is met nieuwe uitvindingen? Nee, nu is hij trainer en dieetspecialist. Kortom een saai, slap en slecht inelkaar gezet album wat voor mij de tijd van slechte S&W`s aankodigde!
Datum Fri Sep 24 16:30:48 2004

Reactie no. 3
Naam Marc
E-mail marc_zoggel@hotmail.com
Leeftijd 18
Cijfer 9
Recensie Ik vind dit één van de leukste Suske en Wiske albums ooit gemaakt. De Tour de France als onderwerp is daar de hoofdreden van. Wat me vooral aanspreekt, is de aanwezigheid van echte renners. Hun namen zijn dan wel veranderd, maar ik herkende ze meteen. Het is wel onlogisch dat Suske en Lambik zo goed meekomen en dat de renners de tweede dag al het hooggebergte ingaan, maar dat doet niets af aan het feit dat het zeer leuk is een Suske en Wiske boek te lezen, waarin de Tour de France voorkomt.
Datum Thu Jul 22 20:12:43 2004

Reactie no. 2
Naam Arno
E-mail ahvv@wanadoo.nl
Leeftijd 25
Cijfer 5
Recensie Ja, wat moet ik hier van zeggen. Het verhaal is een beetje te fanta. Mensen die nog nooit aan sport gedaan hebben besluiten voor de fun om meet te doen aan de tour. En dan winnen ze gelijk een paar etappes. Ik denk dat Lance Armstrong er wel anders over denkt. Ook waren de personages van de andere wielrenners heel kinderachtig en slecht. Ik heb het toch maar een 5 gegeven omdat ik het verhaal wel orgineel vindt.
Datum Sun Jul 18 23:41:58 2004

Reactie no. 1
Naam Ruben
E-mail rubendebuckreg@hotmail.com
Leeftijd 12
Cijfer 8
Recensie Een spannend verhaal vol plotwendingen. Waarom maakt Marc (hij heeft toch dit verhaal geschreven of niet?) vandaag de dag nog zo geen verhaal.
Ook het onderwerp. Naar mijn weten is de tour nog niet als onderwerp gekozen voor een S&W verhaal.Ik vind het wel grappig Barabas als trainer.
Datum Fri Apr 9 11:43:16 2004