Suske en Wiske op het WWW
Suske en Wiske op het WWW
Suske en Wiske

De zwijgende lier


De zwijgende lier Wat vinden de lezers van dit verhaal?
Index
Index
Verhaal
Formulier

Op deze pagina worden de meningen van de lezers over De zwijgende lier verzameld. U kunt zelf een bijdrage leveren aan de hier verzamelde commentaren via dit formulier.


Gemiddeld cijfer 4,00

Reactie no. 3
NaamMark
Leeftijd46
Cijfer5
RecensieEen best aardig album dat lijdt onder het bekende euvel: teveel te vertellen maar te weinig plek voor uitwerking. Het sub-plot rond de teletijdmachine is me echt een raadsel: ik snap dat de machine buiten dienst moet worden gesteld om ingrijpen te voorkomen, maar had dat niet iets geloofwaardiger gekund? Het grootste aandachtspunt is dat de zoektocht van Suske en Wiske in de godenwereld erg lukraak is omdat er nergens tijd voor wordt genomen. Zo schiet het verhaal van de tak op de tak. Losse lijntjes komen ergens bij elkaar om vervolgens het einde nodeloos over twee pagina's uit te smeren.
Datumvrijdag 05 juni 2026 09:11

Reactie no. 2
NaamJohan Quadersteen
Leeftijd19
Cijfer3
RecensieAlweer een verhaal met goden en deze keer met bijna te realistiche geesten, ik word daar niet enthousiast van. Het verhaallijn is niet beter dan de gemiddelde laatste tien Suske en Wiske strips. De gemaskerde slechterik is nauwlijks anders qua rol als bijvoorbeld de S&W album 'De keizerkop'. Verdere details en 'onnodige' toevoegingen over dit verhaal zijn het niet waard behandelt te worden.
Datumzaterdag 30 mei 2026 21:34

Reactie no. 1
NaamLeendert
Leeftijd52
Cijfer4
RecensieHet idee is origineel om een verhaal te maken over Suske en Wiske in de godenwereld. Maar dit is een chaotisch verhaal dat grappig zou moeten zijn, maar het totaal niet is. Die manieren om Jerom gevoelig te doen worden zijn ontzettend flauw, nietszeggend en Lambik is gewoonweg irritant. En wat het nut is dat het lab op Professor Barabas valt, is me ook een raadsel dat uiteindelijk makkelijk werd opgelost. Een soort detectiveverhaal die probeert te achterhalen wie de dief van de Lier is. Met als dieptepunt de aanval van de geesten op Suske en Wiske en Jerom die weer eens komt om de helden te redden. Het is een flauw, kinderachtig, ADHD verhaaltje.
Tekeningen zijn ok, hoewel Wiske met een knotje heel ouderlijk eruit ziet. Tip: maar Wiske zonder knotje en gewoon alleen het strikje en brengt Suske met het eenvoudige kuifje weer terug. Maak van Suske en Wiske weer gewoon Suske en Wiske.
Het vorige album was wel goed, maar hier slaat men de plank wer gigantisch mis. Wat een verhaal. Is dit door Chatgpt ontwikkeld? Een kleine 4 alleen omdat het idee origineel is.
Datumvrijdag 22 mei 2026 22:49